FIREPROOF manikin - YOUNG MAN

Figurína OHNIVZDORNÁ (ilustrační foto)
Weight [kg]:20
Height [cm]:130
Quantitative unit:ks
1.257,00 Eur
Price without VAT
1.520,97 Eur
Price with VAT
Order code:
4117.RLNFH20
You will obtain:
196 Points
  • Detailed decription

Samozhášecí figurína je vyrobena z materiálu, který účinně zpomaluje hoření a figurína tak představuje dobrou rovnováhu mezi teplotní odolností, trvanlivostí, a odolností proti odírání. Obecná konstrukce je podobná univerzální figuríně s použitím těžkých pláten. Je však vyztužená 38mm nehořlavou tkaninou nomex místo polypropylenových popruhů, které by se při vysokých teplotách roztavily.

Nomex je materiál většiny výrobců nehořlavých obleků a vnější overal figuríny tak odpovídá standardu EN11612. Oddělená kapuce je také vyrobena z nomexu a kompletně kryje a chrání hlavu a trup.

Tato nehořlavá figurína vydrží stálou teplotu 160°C, což je průměrná teplota ve výšce kolen v uzavřeném tréninkovém prostoru. U stropu může teplota dosaho­vat až 400°C.

Ačkoliv je figurína primárně koncipována pro nácvik záchrany v extrémních tep­lotních podmínkách, je také dost pevná na to, aby mohla být uložena pod těžkými objekty a představuje tak široké možnosti použití. Dostupná v pěti váhách 10 - 70 kg a velikostech.