FIREPROOF manikin - Child

FIREPROOF manikin - Child

Order Number: 4117.RLNFH10

1 338,26 Eur with VAT 1 106,00 Eur without VAT

ks

By buying you get 166 Points
More than a purchase. You get service and expert advice. Ask which products and combinations are recommended for you.

Samozhášecí figurína je vyrobena z materiálu, který účinně zpomaluje hoření a figurína tak představuje dobrou rovnováhu mezi teplotní odolností, trvanlivostí, a odolností proti odírání. Obecná konstrukce je podobná univerzální figuríně s použitím těžkých pláten. Je však vyztužená 38mm nehořlavou tkaninou nomex místo polypropylenových popruhů, které by se při vysokých teplotách roztavily.

Nomex je materiál většiny výrobců nehořlavých obleků a vnější overal figuríny tak odpovídá standardu EN11612. Oddělená kapuce je také vyrobena z nomexu a kompletně kryje a chrání hlavu a trup.

Tato nehořlavá figurína vydrží stálou teplotu 160°C, což je průměrná teplota ve výšce kolen v uzavřeném tréninkovém prostoru. U stropu může teplota dosaho­vat až 400°C.

Ačkoliv je figurína primárně koncipována pro nácvik záchrany v extrémních tep­lotních podmínkách, je také dost pevná na to, aby mohla být uložena pod těžkými objekty a představuje tak široké možnosti použití. Dostupná v pěti váhách 10 - 70 kg a velikostech.
Weight [kg]
10
Height [cm]
90
Quantitative unit
ks
Figurína OHNIVZDORNÁ (ilustrační foto)

FIREPROOF manikin - Child

1.338,26 Eur s DPH Only on Order

ks