FIND AND SAVE - YOUNG MAN BLACK OVERAL, 20 kg, 130 cm

FIND AND SAVE - YOUNG MAN BLACK OVERAL, 20 kg, 130 cm

Order Number: 4117.RLNW20SR

1 277,76 Eur with VAT 1 056,00 Eur without VAT

ks

By buying you get 158 Points
More than a purchase. You get service and expert advice. Ask which products and combinations are recommended for you.

Ochranný oděv je vyroben z vysoce odolného materiálu potaženého polyesterem, s dvojitě prošitými popruhy v hodně namáhaných místech. Overal má síťované kapsy v oblasti hrudníku a holení, ve kterých se zvětšuje objem pěny při nasáknutí vodou. Přesunutím pěny z hrudních kapes do kapes v oblasti holení můžete měnit polohu figuríny ve vodě z vertikální na horizontální.

Vodní figurína „Muž přes palubu“ je dodávána v zářivě oranžovém overalu a s reflexními pásky na hlavě, aby byla co nejvíce nápadná.

Pro cvičení obtížnějších situací je určena varianta „Hledej a zachraň“, která má černý overal a černou nylonovou síťku – simuluje obtížnou viditelnost namočených obětí. S příslušenstvím „Černá mikina“ můžete rychle změnit oranžovou figurínu na černou – přetažením mikiny přes hlavu do pasu.

Vodní záchranná figurína má realistické zápěstí, které může záchranář dobře chytit, což se při záchra­ně ve vodě skutečně stává.

Další jedinečný rys těchto figurín jsou silné plastické pruhy, které vedou podélně uvnitř zezadu od ramen ke kolenům. Tyto pruhy umožňují přední flexibilitu z vody a ven, ale neumožňují figuríně, aby se ohnula opačně, když je pacient zvedán zepředu. Kolena nejdou ohýbat do stran.

Všechny vodní figuríny jsou dodávány s holinami, které pomáhají chránit nohy, když jsou vlečeny přes kameny či pláž. Hmotnost v suchu: 40 kg dospělý, 20 kg mládež.

Weight [kg]
20
Height [cm]
130
Quantitative unit
ks
water3

FIND AND SAVE - YOUNG MAN BLACK OVERAL, 20 kg, 130 cm

1.277,76 Eur s DPH Only on Order

ks