35252 Topitec (white/red) 50g/70ml

35252 Topitec (white/red) 50g/70ml

Order Number: 1301.35252

32,79 Eur with VAT 27,10 Eur without VAT

ks

By buying you get 4 Points
More than a purchase. You get service and expert advice. Ask which products and combinations are recommended for you.

Kelímky jsou určené pro přímou přípravu mastí a krémů na zařízeních TOPITEC a zároveň už slouží jako expediční obal. Mají jemné dávkování - pomocí otočného dna s vřetenem, které pohybuje pístem uvnitř, je vytlačováno potřebné množství masti či krému. Zároveň se tím minimalizuje možnost kontaminace masti v kelímku a prodlužuje tím doba její použitelnosti. Kelímky jsou dodávány sterilně balené, připravené k okamžitému použití bez nutnosti mytí, či jiné úpravy.  
 
 • Bílý kelímek s červeným závitovým PP víčkem
 • Spodní výtlačný píst PE
 • Trn vřetene POM
 • Matice vřetene PE
 • Užitná teplota -30 až  100°C

Postup přípravy:

 1. Z kelímku zvolené velikosti vyjměte otočné vřeteno, pístem prostrčte hřídelku a na její konec připevněte míchací lamelu. Do otevřeného kelímku připravte ingredience dle zvolené receptury a pak do kelímku vložte hřídelku s pístem a míchací lamelou. Píst vtlačte do kelímku tak, aby unikl vzduch a sestavu upevněte do suportu přístroje TOPITEC.

 2. Na přístroji TOPITEC nastavte potřebné parametry (otáčky, čas, ...), nebo zvolte vhodný přednastavený program a spusťte přístroj.
   
 3. Po ukončení homogenizace vyjměte hřídelku a do kelímku vtlačte vřeteno. Mast je připravena k použití. Otáčením vřetene je pomalu vytlačována malým otvorem ven v libovolném množství, takže je minimalizován kontakt se vzduchem a možnost kontaminace masti. Pro nízkoviskozní masti lze použít do výstupního otvoru redukce.

 4. Následně stačí už jen kelímek označit štítkem (není součástí) a distribuovat.
 
 
Crucible color
white
Cover color
red
Content / Volume
50g / 70ml
Description
with a piston
Package size
20pcs
Quantitative unit
bal
Kelímky Topitec s výtlačným pístem a šroubovacím víčkem - 50g/70ml

35252 Topitec (white/red) 50g/70ml

32,79 Eur s DPH Only on Order

ks