Zvýhodněné financování

Vážení lékárníci,

jistě jste mnohokrát uvažovali o budoucnosti lékárenství a farmacie jako oboru, o budoucnosti vaší konkrétní lékárny, i o budoucnosti vás samotných. Doba je hektická, změny jsou rychlé a někdy nepředvídatelné. Co ale na budoucnosti předvídatelné v každém oboru je, že bez digitalizace a robotizace se obejdeme jen velice těžko.
 
Řešíte často otázku nedostatku času?

Denně jsme zaplavováni novými předpisy a směrnicemi, musíme spravovat nekonečná množství dat a připravovat výkazy, atd. O lékárnách a lékárnících to platí ještě v mnohem větší míře. Nové nároky způsobují vysoké pracovní vytížení, pracovní nekomfort a s ním mohou přicházet i chyby, které jsou často drahé a nebezpečné.

  • Jak zvýšit efektivitu lékárny?
  • Jak být úspěšnější a obstát v současné konkurenci?
  • Jak si udělat práci příjemnější a také atraktivnější pro zaměstnance?
  • Jak všechno realizovat v duchu nejmodernějších trendů?

 

Máme pro Vás řešení

lekarna-21.stoleti

Řešení hodné 21. století

Řešením je přenechat většinu administrativní práce, zpracování dat a toku zboží strojům a počítačům. Nabízíme Vám možnost instalace výkonného systému do Vaší lékárny, který přijaté léky naskladní, zpracuje související údaje včetně kontroly pravosti léčiva, a lék připraví lékárníkovi pro výdej.
Tento systém může být doplněn dalšími elektronickými marketingovými nástroji, jako virtuální výstava léčiv, informační portály s možností výběru zboží, atd.

Kdy uvažovat o implementaci?

Elektronický recept už je každodenní součástí lékárenského života a stejně tak i protipadělková vyhláška. Nároky na provoz stoupají.
Systém automatizace skladování a výdeje léčiv v lékárně je v podstatě možné implementovat kdykoli, a okamžitě začne přinášet užitek. Tak proč nezačít hned. Navíc je zatím pro pacienty málo známý a tak kromě zmiňovaných předností lékárně přinese zajímavou konkurenční výhodu.

 

Pro více informací a možnostech financování nás neváhejte kontaktovat