MISPINE - Compact simulator with side window

Surgery - filter:Basic surgery
Quantitative unit:ks
Order code:
4121.MISPINE
  • Detailed decription

Díky vývoji ze součástí oblíbeného chirurgického páteřního simulátoru a za pomocí několika světových specialistů v oblasti páteře je model MINISPINE prvotřídním pracovním modelem pro minimálně invazivní chirurgii (perkutánní a s malými otvory).

Postranní okénko umožňuje pozorovat vnitřek figuríny během operace. Ale na rozdíl od současných transparentních MIS modelů na trhu používaných pro ukázky, MISPINE je stále extrémně realistický díky hornímu krytu z materiálu připomínajícího měkkou tkáň, který má stejnou charakteristiku jako reálná lidská záda co do vzhledu a detailu. Okénko je zpevněno pryskyřicovým rámem pro zamezení jakéhokoliv rizika prohnutí během operace.

MISPINE je opatřen 2 předem provedenými řezy: jeden pro perkutánní (na straně s okénkem) a jeden pro mini otvor. Tyto předem vytvořené otvory Vám usnadní Vaše workshopy nejen proto, že umožňují snadný přístup k pediklům, ale také proto, že vnitřek těchto řezů je velmi hladký, čímž předejdete tomu, aby Vaše nástroje rozpáraly pěnu, která znázorňuje měkkou tkáň.

Mít dobrý simulátor je skvělé. Ale mít možnost ho nosit kamkoliv s sebou na nácviky a kongresy je ještě lepší! Od začátku procesu vývoje bylo tedy cílem dát simulátoru MISPINE kompaktní design. S rozměry 34×22×18 ho snadno zabalíte kamkoliv s sebou.

MISPINE je první simulátor z řady produktů od společnosti Creaplast, který Vám umožňuje vyjmout páteř ze samotné figuríny, a to díky novému držáku umístěnému pod modelem. Kdykoliv potřebujete, můžete simulátor MISPINE otočit a držák vyjmout. Tato funkce je skvělá, když potřebujete mezi dvěma operacemi vyměnit páteř za jinou.